ΤΩΡΑ – Ανακοινώθηκαν όλες οι βάσεις εισαγωγής στα ΑΕΙ και ΤΕΙ της χώρας…

vaseis-aei-tei-2014
– Ανακοινώθηκαν οι βάσεις των σχολών
– 99.958 υποψήφιοι κατέθεσαν μηχανογραφικό 
– Από 100 έως 400 μόρια η αύξηση στις νομικές σχολές
– Από 300 έως 600 μόρια η αύξηση στις ιατρικές σχολές
– Αύξηση κατά 2.530 μόρια στη Γαλλική Φιλολογία Αθήνας
– Σε 121 τμήματα οι βάσεις είναι κάτω από τα 10.000 μόρια
– Υπάρχει σχολή με μείωση στη βάση πάνω από 1.800 μόρια
– Η μεγαλύτερη μείωση στις βάσεις είναι 60%
– Τα περίεργα της ρύθμισης για τις μετεγγραφές και οι ανακοινώσεις που έρχονται καθυστερημένα

 

Τα πολύ εύκολα θέματα, οι χιλιάδες μαθητές που έγραψαν πάνω από 18 και 19, οι χιλιάδες αριστούχοι δηλαδή φέρνουν πραγματική εκτίναξη των βάσεων στις σχολές υψηλής προτίμησης.
Δείτε εδώ αναλυτικά τις βάσεις όλων των σχολών
Πολλοί μαθητές για τον λόγο αυτό θα χάσουν την πρώτη σε προτίμηση σχολή τους και θα βρεθούν είτε σε άλλη πόλη είτε σε άλλη σχολή.

Μπείτε με τον κωδικό σας και τα αρχικά στο results.it.minedu.gov.gr.

Παράλληλα η δυνατότητα για μετεγγραφές ανεβάζει τις βάσεις πολλών τμημάτων της επαρχίας τα οποία ως τώρα απέφευγαν οι υποψήφιοι από τα μεγάλα αστικά κέντρα

Για να δουν τις βάσεις των σχολών οι υποψήφιοι θα μπορούν με τον κωδικό τους και τα αρχικά του επώνυμου να δουν σε ποια σχολή πέρασαν, μπαίνοντας στην ειδική σελίδα του υπουργείου Παιδείας results.it.minedu.gov.gr.

Σύμφωνα με τον γενικό γραμματέα του υπουγείου παιδείας, Θανάση Κυριαζή,  ο συνολικός αριθμός των υποψηφίων που υπέβαλαν μηχανογραφικό ανέρχεται σε 99.958 δηλαδή μειώθηκε ο αριθμός των υποψηφίων σε σχέση με πέρυσι.

Σε ΑΕΙ και ΤΕΙ εισήχθησαν 72.763 ενώ το 2013 είχαν εισαχθεί 71.761, αυξήθηκε δηλαδή ο αριθμός των εισακτέων ενώ έμειναν 1.164 θέσεις κενές.

Οι επιτυχόντες στα ΑΕΙ ανέρχονται σε 47.053 στις στρατιωτικές σχολές 1.913 και στα ΤΕΙ 23.797.

Το ποσοστό επιτυχίας στα γενικά λύκεια έφτασε το 81%

Δείτε πόσο αυξήθηκαν σε σχέση με πέρυσι οι βάσεις

Νομικές σχολές

Αθήνας +143 μόρια

Θεσσαλονίκης +215 μόρια

Κομοτηνής + 389 μόρια

Μηχανολόγων Μηχανικών

Αθήνας +968 μόρια

Θεσσαλίας +7,3%

Κοζάνης +13,1

Ιατρικές σχολές

Αθήνας + 317 μόρια

Θεσσαλονίκης +442 μόρια

Πάτρας +512 μόρια

Ηρακλείου +589 μόρια

Λάρισας + 583 μόρια

Ιωαννίνων + 605 μόρια

Αλεξανδρούπολης +620 μόρια

Μεγάλη αύξηση (27,3%) παρατηρείται στη Γαλλική Φιλολογία Αθήνας ενώ αύξηση σημειώνεται και στις εξής σχολές:
– Διοίκηση Τουριστικών Επιχειρήσεων Ηγουμενίτσα +20,7%
– Ιταλική Φιλολογία Αθήνας +15.5%
– Πρόγραμμα Ιερατικών Σπουδών Ηρακλείου Κρήτης +15%
– Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης +13,1%
– Αστυφυλάκων +12,2%
– Στατιστικής Αναλογιστικών Σάμου +10,6%
– Μαθηματικό Σάμου +10,5%
– Πληροφορικής Λαμίας +10,3%
– Σχολές ανώτατες εκκλησιαστικής ακαδημίας +10%

Ανάλογες αυξήσεις υπάρχουν σχεδόν σε όλες τις σχολές

Μαθηματικών Αθήνας + 463

Φυσική Αθήνας + 624

Οδοντιατρικής Αθήνας +590

Φαρμακευτική Αθήνας + 597

Παιδαγωγικό Αθήνας +251

Ψυχολογίας Θεσσαλονίκης +316

Φιλολογίας Αθήνας + 211

Οικονομικών επιστημών Αθήνας +785

Δημοσιογραφίας Θεσ/νικης +172

Πολιτικής Επιστήμης και Ιστορίας +348

Υπήρξαν όμως και σχολές με μείωση 

Γερμανικής Γλώσσας – 1.886

Ισπανικής Γλώσσας Αθήνας -6.079

Γραφιστικής Αθήνας – 625

Τη Δευτέρα οι ανακοινώσεις για τις μετεγγραφές

Οι μετεγγραφές που έφεραν τα πάνω κάτω και στις βάσεις παραμένουν ακόμη ένα μυστήριο αφού το υπουργείο αποφάσισε να κάνει τις οριστικές ανακοινώσεις από Δευτέρα.

Πληροφορίες αναφέρουν ότι σε ότι έχει να κάνει με την μετεγγραφή ενός φοιτητή από ένα τμήμα σε άλλο τον βασικό ρόλο θα παίζει ο αδελφός ή η αδελφή που φοιτά σε άλλο τμήμα και όχι ο τόπος κατοικίας των γονέων.

Άγνωστο παραμένει το τι θα γίνεται στην περίπτωση που στην πόλη όπου φοιτά ο ένας αδελφός δεν υπάρχει τμήμα για τον δεύτερο που εισάγεται φέτος στο πανεπιστήμιο.

 

ΔΗΜΟΦΙΛΕΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΣΤΑ ΓΕΛ (90% ΚΑΙ 10%)
ΔΗΜΟΦΙΛΕΙΣ ΣΧΟΛΕΣ 2014 2013
ΑΓΓΛΙΚΩΝ 3 4
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ 6 5
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 1 6
ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 4 6
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ 9 22
ΙΑΤΡΙΚΩΝ 10 10
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ 4 13
ΝΟΜΙΚΗ 6 8
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ 16 21
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 9 13
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ 20 27
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 13 10
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 4 10
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 3 4
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ 10 13
ΣΧΟΛΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) 23 24
ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) 12 5
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) 4 15
ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) 7 4
ΘΑΛΛΑΣΑ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) 3 5
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) 7 15
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) 6 14
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) 4 5
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΥΝΟΛΟ) 89 119

 

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα Σχολείο Έτος Αποφοίτησης
ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ) ΑΣΠΑΙΤΕ 1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ 1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΥΡΙΑΖΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΑΝΤΩΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΙΜΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΔΡΑΚΟΥΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΟΥΤΟΥΞΙΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΜΦΙΤΡΗΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ   ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΧΑΜΑΤΖΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2012
ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΤΡΥΠΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΧΟΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2013
ΣΑΝΙΔΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΕΡΑΜΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΕΡΙΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΑΥΡΑΧΕΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΑΡΑΔΕΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΒΕΡΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΚΟΠΕΛΙΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΒΟΡΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΤΩΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΟΥΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΡΙΝΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΣΤΥΑ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΣΤΥΑ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΝΤΟΥΝΤΟΥΚΑΛ ΝΤΟΙΝΑ ΝΤΟΥΜΙΤΡΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΤΑΜΒΑΚΕΛΛΗ ΤΑΤΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΟΥΖΑΛΑ ΜΑΡΙΩΡΗ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΟΝΤΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)- (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΓΟΥΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΙΟΒΡΕΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΩΤΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΕΛΛΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ   ΡΑΦΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ, 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΧΑΜΧΟΥΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΝΤΟΝΙ ΑΝΤΖΕΛΑ ΣΩΚΡΑΤ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2012
ΡΩΜΥΛΙΩΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΑΖΙΑΝΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΧΙΩΤΕΛΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΛΑΡΝΕΤΑΤΖΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2013
ΤΖΕΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΖΕΙΒΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΟΛΥΒΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΤΟΥΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΥΛΑΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΔΙΟΛΑΤΖΗ ΘΕΛΞΙΟΠΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΑΙΣΤΡΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΡΩΜΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1.ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ  2.ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΕΡΙΦΕΡΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΜΙΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΛΟΓΓΙΟΥ ΖΩΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΔΑΜΗ ΥΠΑΤΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΡΑΦΤΣΙΑΡΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΚΑΝΔΑΛΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΑΤΕΣΤΟΥ ΟΛΓΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΤΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΕΡΑΤΩ ΗΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΑΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΧΑΧΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΕΛΑΙΔΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΙΠΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΚΑΜΠΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΒΟΥΚΑΛΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΙΤΣΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΑΛΛΑ ΜΕΛΙΟΣ ΣΠΥΡΟ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΛΕΥΡΙΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΔΗΜΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΔΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΧΑΛΒΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΑΨΩΚΑΡΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΤΑΡΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΟΥΤΖΟΥΡΕΛΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΒΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2012
ΒΑΤΖΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΖΗΣΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΧΡΗΣΤΙΔΗ ΒΙΛΕΛΜΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΟΥΛΙΑΓΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΧΡΟΝΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗ ΒΟΥΡΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 2012
ΑΡΝΟΜΑΛΛΗ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΙΤΣΙΝΑΜΑ ΤΖΑΝΙΠΗ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΡΙΚΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΡΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2012
ΣΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2013
ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΑΒΒΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΡΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΤΣΙΤΣΕΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΓΙΑΣΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΘΕΚΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΒΑΛΕΣΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΔΑΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΑΝ) ΣΑΝ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΝΤΙΝΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΟΥΤΛΑ ΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΛΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΘΕΡΜΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2012
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ 1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΥΡΙΝΤΖΟΥ ΝΙΚΗ ΦΩΤΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΑΓΕΙΡΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   ΙΟΥΛΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Α.Ν.) ΑΣΤΕ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΚΚΑΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΑΦΑΗΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΑΛΑΒΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΙΜΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2013
ΣΑΛΙΑΜΠΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΔΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΑΜΠΕΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2012
ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2012
ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2012
ΖΑΡΑΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΑΚΚΗ ΣΑΠΦΩ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΟΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΓΑΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΑΛΙΑΜΠΟΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2013
ΧΤΕΝΕΛΛΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ   ΤΖΩΑΝΝΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΤΣΟΥΚΑΡΕΛΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΤΣΙΓΚΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2013
ΤΑΠΑΝΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΙΚΤΩΡ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΤΖΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΟΥΤΣΟΜΥΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑ ΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΙΟΥΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΕΡΕΣΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΕΡΕΤΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΑΣΙΝΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ ΣΣΕ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ ΣΣΕ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΟΥΣΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΔΟΜΑΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΑΝΙΑΤΕΛΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΑΠΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΓΟΥΡΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΑΝΑΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΑΥΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΦΩΤΣΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΙΠΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΞΕΝΙΤΕΛΛΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2013
ΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ   ΝΕΦΕΛΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΓΟΥΡΓΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΑΣΚΤ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΑΡΖΕΛΟΥ ΑΛΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΒΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΗΛΙΑΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α. ΕΚΠΑ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΕΥΡΙΠΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΙΤΣΟΥ ΒΡΕΤΟΥΛΑ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΑΠΑΚΗΡΥΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΧΛΙΑΤΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΗΛΙΑ ΠΛΟΥΣΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΑΚΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΑΛΤΕΖΑΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ   ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΑΘΑΝΑΣΕΛΗ ΔΑΝΑΗ   ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΣΣΑΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ   ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΚΟΥΦΑΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΡΟΒΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 2013
ΓΩΓΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΑΓΙΑΣΩΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2012
ΣΑΚΛΑΜΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΑΠΑΡΙΣΒΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΜΑΙΣΤΡΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΤΖΙΤΖΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΛΟΥΒΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΤΣΑΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΒΑΜΒΑΡΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΠΕΤΑΝΕΛΛΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ ΣΜΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ ΣΜΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΠΕΤΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2012
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ ΣΣΕ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΥΡΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΣΤΥΑ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΡΑΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΦΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΓΕΩΜΗΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΦΩΤΙΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΝΔΥΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΜΙΧΑΗΛ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΡΑΚΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΔΟΥΒΑΛΕΤΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2012
ΚΑΡΥΔΗ ΗΛΙΑΝΑ   ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΤΟΙΚΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2013
ΓΙΑΓΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2012
ΧΑΤΖΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2013
ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗ ΒΟΥΡΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 2014
ΚΑΜΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 2014
ΚΟΥΤΑΛΕΛΛΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 2014
ΧΑΙΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 2014
ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 2014
ΜΙΣΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2012
ΧΑΜΖΑΛΛΑΡΙ ΕΣΜΕΡΙΝΑ ΡΙΝΤΒΑΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 2012
ΧΡΙΣΤΟΦΑΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 2014
ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΣΑΣ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 2014
ΜΑΓΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΣΤΥΑ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 2014
ΠΟΥΔΑΡΑ ΑΡΓΥΡΩ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 2014
ΒΑΜΒΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2014
ΚΑΤΣΑΜΑΤΣΑ ΕΛΛΗ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ) – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2014
ΚΑΛΑΡΕΤΑ ΙΣΜΗΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2014
ΣΑΒΒΕΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2014
ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2014
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2014
ΠΑΥΛΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2014
ΣΙΦΙΣ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2014
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2013
ΜΑΜΑΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2014
ΚΡΥΕΜΑΔΗ ΕΛΕΝΑ ΜΗΣΗΡ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2014
ΠΑΝΤΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2014
ΛΟΖΕΚΡΟΥΓΚ ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2014
ΘΥΜΕΛΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 2014
ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΜΥΤΑΡΕΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΜΙΜΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΒΟΥΓΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΜΙΜΙΚΟΥ ΥΠΑΠΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΚΟΥΒΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΨΑΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2012
ΚΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΚΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΜΙΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2013
ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΒΟΥΡΝΙΤΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)  (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚ. ΠΟΛΙΤΙΣΤ. ΜΟΝΑΔΩΝ & ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΡΜΟΛΑΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΧΑΤΖΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΚΟΥΤΣΟΥΚΕΛΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ- ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΤΣΑΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΕΡΜΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΠΑΤΣΑΡΙΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2013
ΧΑΤΖΗΑΦΡΑΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΤΡΙΧΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2. ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΜΑΡΙΓΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 2014
ΖΗΤΙΑΝΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 2014
ΧΛΙΑΤΖΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 2014
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΟΜΗΡΟΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 2014
ΛΑΓΟΥΤΑΡΗ ΛΥΔΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 2014
ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 2014
ΜΑΝΔΑΜΑΔΙΩΤΗ ΠΡΟΚΟΠΙΑ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 2014
ΧΡΙΣΤΟΦΑΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 2012
ΨΩΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 2014
ΜΑΚΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 2014
ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 2014
ΨΩΜΑ ΑΤΣΙΔΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 2014
ΜΑΝΩΛΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 2014
ΨΩΜΑ ΑΤΣΙΔΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 2014
ΨΑΧΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΤΣΑΒΔΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΚΑΠΝΟΥΛΑ ΜΕΡΟΠΗ   ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΑΓΑΔΕΛΛΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΚΑΛΑΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΚΑΝΤΖΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΛΑΦΙΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΝΤΑΗ ΔΑΦΝΗ   ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΔΟΥΝΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΧΑΛΚΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΠΑΤΕΣΤΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 2013
ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ   ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΠΑΝΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2013
ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΜΠΕΡΤΕΝΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΜΑΡΜΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΔΕΜΕΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΓΡΗΓΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΚΑΠΕΤΑΝΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΠΑΣΣΑΔΕΛΛΗ ΑΜΕΡΙΣΩ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΒΑΒΛΑΔΕΛΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΓΗΔΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΒΑΜΒΟΥΚΛΗ ΡΑΛΛΙΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΚΟΥΛΜΑΝΔΑΣ ΣΥΜΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2013
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2012
ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΜΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ ΣΜΥ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΓΡΙΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΚΑΣΤΡΙΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2012
ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΑ ΝΙΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΔΟΥΝΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΤΖΟΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΙΓΝΑΤΙΑ ΜΟΔΕΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΚΛΑΡΝΕΤΑΤΖΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2014
ΚΙΑΧΑΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2014
ΠΑΝΑΓΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2014
ΠΑΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2014
ΠΑΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2014
ΠΑΤΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2014
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2014
ΨΗΜΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2014
ΚΑΡΜΙΡΗ ΦΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2014
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2014
ΛΙΑΠΟΥΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 2014
ΑΔΑΜΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ ΓΕΛ ΜΟΥΔΡΟΥ 2014
ΑΛΜΠΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΟΥΔΡΟΥ 2014
ΤΣΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΟΥΔΡΟΥ 2014
ΧΑΤΖΗΕΛΕΝΟΥΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΟΥΔΡΟΥ 2014
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΜΟΥΔΡΟΥ 2014
ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2012
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΜΟΥΔΡΟΥ 2014
ΒΡΟΥΝΤΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΜΟΥΔΡΟΥ 2014
ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2012
ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ ΙΟΚΑΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΜΟΥΔΡΟΥ 2014
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΑΕΑ ΑΘΗΝΑΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΜΙΧΑΛΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΙΑΣΕΜΗ   ΜΙΧΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2012
ΦΙΛΙΠΠΙΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΓΚΟΥΤΖΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ) – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2012
ΣΟΥΣΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ) ΑΣΠΑΙΤΕ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΣΟΥΣΑΜΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 2012
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΙΣΜΗΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΒΑΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΝΤΑΤΣΙΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΧΑΡΚΟΤΣΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΡΟΥΣΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2013
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΑΔΑΜΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΑΛΑΜΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΑΤΖΑΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΚΑΝΑΡΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2012
ΛΑΝΤΑΒΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΜΑΝΩΛΑΚΟΥΔΗ ΦΑΙΔΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΓΚΑΒΝΟΥΔΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΚΑΡΑΜΟΣΧΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΚΑΡΑΜΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΚΑΓΙΑΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΤΥΡΤΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΗΛΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΧΑΡΚΙΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΜΠΡΟΥΣΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΔΙΚΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΚΑΛΛΑΡΗ ΑΡΕΤΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΣΟΙΛΕΜΕΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΑΓΙΑΣΜΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΞΥΛΟΠΟΡΤΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)  (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΧΑΛΔΕΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΠΑΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2013
ΝΤΟΛΑΚΗ ΚΕΤΙΟΝΑ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΚΑΨΑΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΚΑΤΣΙΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΒΕΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. 2. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΚΟΛΟΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2. ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΠΑΠΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ 1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΜΕΛΛΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2013
ΣΤΡΑΤΗΓΕΛΛΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΓΙΑΚΟΥΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΧΑΤΖΗΗΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΚΟΤΣΙΟΥ ΕΡΜΑΛ ΒΙΚΤΩΡ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΕΠΑΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2013
ΜΟΣΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΒΟΜΒΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΑΝΤΖΕΛΑ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2012
ΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΧΑΛΚΙΩΤΟΥ ΒΑΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΓΙΑΛΑΜΑ ΕΡΙΦΥΛΗ  ΒΑΣΙΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2012
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΚΑΤΣΑΒΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΚΙΣΤΑ ΙΣΝΑΙΝΤΑ ΝΙΚΟΛΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΒΑΚΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΜΠΑΝΤΕΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 2014
ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΤΣΑΙΡΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΒΑΛΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΚΟΥΝΙΑΡΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΣΥΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)  (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΑΛ ΜΟΥΔΡΟΥ 2013
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΒΙΟΛΑΤΖΗ ΔΩΡΟΘΕΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ, 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΒΑΛΙΟΥΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ 3. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 2014
ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΤΖΑΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΑΛ ΜΟΥΔΡΟΥ 2012
ΓΙΑΜΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΥΚΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΑΛ ΜΟΥΔΡΟΥ 2012
ΣΙΩΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΒΙΤΣΑΚΑ ΜΥΡΣΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΨΑΡΑΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΠΑΠΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΜΑΝΩΛΙΟΥ ΜΑΝΟΥΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΚΑΜΠΑΝΗ ΓΙΑΣΕΜΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΚΑΛΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΒΟΥΛΑΛΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΒΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΚΤΩΡ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2. ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΧΑΡΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΔΑΛΒΑΔΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΝΔΡΟΦΙΛΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2014
ΣΤΑΜΟΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2014
ΚΑΤΡΑΚΑΖΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2014
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2014
ΖΕΡΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2014
ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2014
ΒΕΡΒΕΡΗ ΝΙΚΟΛΕΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2014
ΚΑΛΑΓΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ ΣΣΕ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2014
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2014
ΛΕΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2014
ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2014
ΓΙΑΤΡΕΛΗ ΧΡΥΣΟΘΕΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2014
ΣΤΡΟΡΑ ΠΑΤΡΙΣΙΑ ΣΑΧΙΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2014
ΚΕΦΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2. ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2014
ΠΕΤΕΙΝΑΡΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 2014
ΜΕΣΤΡΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΑΣ 2014
ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΕΣ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2013
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΑΣ 2014
ΧΥΔΕΡΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΑΣ 2014
ΣΤΕΡΙΑΝΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΑΣ 2014
ΛΑΛΑΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΑΣ 2014
ΠΕΡΜΑΧΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΑΣ 2014
ΧΥΔΗΡΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΑΣ 2014
ΙΒΑΝΟΒ ΓΙΑΝΙΣΛΑΒ ΜΠΟΡΙΣΟΒ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΑΛ ΓΕΡΑΣ 2014
ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΚΟΥΤΖΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΚΟΚΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΧΑΡΙΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΚΛΑΡΝΕΤΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΣΛΟΥΜΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)- (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΑΡΓΥΡΙΑΔΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΑΓΝΗ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΣΥΜΕΩΝ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2014
ΤΖΙΒΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΑΛ ΜΟΥΔΡΟΥ 2014
ΔΑΡΔΑΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΠΑΛ ΜΟΥΔΡΟΥ 2014
ΜΑΣΤΡΟΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΠΑΛ ΜΟΥΔΡΟΥ 2014
ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΠΑΛ ΜΟΥΔΡΟΥ 2014
ΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΠΑΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΑΓΓΕΛΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΕΠΑΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2012
ΚΑΡΑΜΑΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)  (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚ. ΠΟΛΙΤΙΣΤ. ΜΟΝΑΔΩΝ & ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΠΑΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΤΣΑΠΤΣΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΑΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΑΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΑΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΕΣ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΕΠΑΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΦΚΙΑΡΑΣ ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ ΕΠΑΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2012
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΕΠΑΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΚΟΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΕΠΑΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΒΑΣΙΛΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΕΠΑΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 2014
ΚΡΙΤΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΕΠΑΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΧΡΥΣΑΦΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΕΠΑΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΕΠΑΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΛΑΓΟΥΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΑΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΚΑΡΑΒΑΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΕΠΑΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΜΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ 3. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΕΠΑΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 2014
ΦΑΡΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΣΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2014
ΛΑΖΑΡΟΥ ΝΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2014
ΦΙΛΙΠΠΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2014
ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΒΛΟΥΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΝΙΤΣΑ ΒΛΑΣΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΤΡΙΧΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΟΛΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΒΑΡΕΛΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΚΑΛΥΜΝΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΣΑΚΙΟΛΛΑΡΙ ΣΑΛΒΑΝΤΟΡΕ ΑΝΕΣΤΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2. ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΞΕΝΙΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2014
ΝΙΑΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 2014
ΜΑΚΡΟΘΑΝΑΣΗ ΕΡΑΤΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 2014
ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΙΣΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΧΑΤΖΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ ΣΥΜΕΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΤΖΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΚΟΜΝΗΝΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΚΩΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΑΒΒΑΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΤΖΙΜΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΜΑΥΡΑΠΙΔΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΡΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΜΟΥΤΖΟΥΡΕΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΔΙΒΑΝΕΛΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΧΑΤΖΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΖΩΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΜΠΑΙΡΑΜΑΣΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ ΤΖΕΖΜΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΑΡΑΠΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΠΡΩΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΦΙΚΙΑ ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΚΑΛΑΜΙΔΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΒΑΦΕΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΨΩΜΑΔΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΚΑΡΑΓΚΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΝΕΣΤΩΡ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΜΠΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΠΑΛ ΜΟΥΔΡΟΥ 2013
ΒΑΜΒΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΠΕΤΡΕΛΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΗΝΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΠΙΤΣΙΛΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΚΡΙΠΙΝΤΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΑΦ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2012
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΤΑΜΒΑΚΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΤΖΙΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΟΕ ΖΑΝ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΚΑΡΑΒΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΒΡΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ ΣΜΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗ ΜΑΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ 3. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ 2014
ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΑΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2012
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2012

Σχετικές δημοσιεύσεις

Αφήστε ένα σχόλιο

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.