Οι υποψήφιοι Δήμαρχοι Δυτικής Λέσβου και όλα τα ονόματα των υποψηφίων στους συνδυασμούς τους

Το Lesvonews.gr σας παρουσιάζει τους υποψηφίους Δημάρχους Δυτικής Λέσβου – με αλφαβητική σειρά – και τα ονόματα των υποψηφίων Δημοτικών τους Συμβούλων.

Σε όποιους συνδυασμούς δεν υπάρχουν τα ονόματα των υποψηφίων είναι σε ευθύνη των ιδίων αφού δεν μας έχει αποσταλεί κανένα ενημερωτικό δελτίο τύπου.

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΒΕΡΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

(υποψήφιος Δήμαρχος Δήμου Δυτικής Λέσβου)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Αγίας Παρασκευής

ΑΞΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΤΣΙΚΜΠΑΣΗ ΜΕΛΠΩ ΤΟΥ ΣΕΒΑΣΤΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΤΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ -ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Ερεσού – Αντίσσης

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΜΠΕΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΥ

ΚΑΡΔΑΡΑ ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΚΕΦΑΛΑ ΧΡΥΣΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΚΟΒΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΡΟΥΣΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καλλονής

ΒΑΡΕΛΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΓΕΛΑΓΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΗ – ΚΟΚΚΙΝΕΛΗ ΑΣΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΟΥΡΟΥΔΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΙΩΑΚΕΙΜ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΖΑΧΑΡΩ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΒΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΜΠΑΧΑΡΑΚΗ

ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ

ΤΣΙΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ

ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Μανταμάδου

ΑΝΤΩΝΑΚΑ – ΕΦΦΕ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΣΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΛΥΜΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΑΤΖΑΚΩΦ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μήθυμνας

ΒΑΤΗ – MΑΡΙΟΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΥΤΣΟΥ – ΠΕΤΡΙΤΖΙΚΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΙΤΙΡΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Πέτρας

ΔΡΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΜΠΙΛΥΣ) ΤΟΥ ΥΑΚΙΝΘΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ

ΠΑΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΧΑΡΕΜΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ

ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΑ – ΚΩΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πολιχνίτου

ΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΘΕΡΜΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΩΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΦΩΤΕΙΝΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΘΕΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Με την κατάθεση χθες το απόγευμα στο Πρωτοδικείο, απ’ τον υποψήφιο Δήμαρχο Στρατή Ζαφείρη, του πλήρους ψηφοδελτίου του, που πλαισιώνεται από 48 συνολικά υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους, στις επτά Δημοτικές Ενότητες του δήμου, ολοκληρώθηκε και τυπικά η κατάρτιση του συνδυασμού «Συνεργασία ΔΥΤΙΚΗΣ ΛΕΣΒΟΥ».

«Θα ήθελα να εκφράσω την ιδιαίτερη ικανοποίησή μου, γιατί σ’ αυτές τις εκλογές δίνω τη μάχη με αξιόλογους και πολύτιμους συνεργάτες απ’ όλους τους χώρους, με συντοπίτες μας που έχουν διακριθεί στον κοινωνικό, αυτοδιοικητικό, επαγγελματικό στίβο, με ανθρώπους που ξεχωρίζουν για την διάθεσή τους να προσφέρουν στον τόπο μας, στο νέο Δήμο Δυτικής Λέσβου», δήλωσε ο Στρατής Ζαφείρης, προσθέτοντας ότι: «όλους εμάς, μάς συνδέει η πεποίθηση πως μπορούμε ενώνοντας τις δυνάμεις μας να δουλέψουμε σοβαρά και να στήσουμε εξαρχής έναν Δήμο υπόδειγμα, ένα Δήμο που όχι μόνο θα επιλύει τα τοπικά ζητήματα, αλλά θα ηγηθεί και της προσπάθειας, που θα οδηγήσει σε καλύτερες μέρες, στην ανάπτυξη, την περιοχή μας».

Οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του συνδυασμού είναι οι εξής:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΜΑΝΤΖΑΡΗ Ευσταθία του Χρύσανθου
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Ευστράτιος του Χαραλάμπους
ΠΙΑΝΤΕΣ Παναγιώτης του Βασιλείου
ΧΑΒΟΥ Μαριάνθη του Ελευθερίου
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Καλλιόπη του Ευστράτιου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΡΕΣΟΥ – ΑΝΤΙΣΣΗΣ

ΛΟΥΚΑΔΕΛΛΗΣ Κωνσταντίνος του Δημητρίου
ΠΑΝΤΑΧΟΣ Μιχαήλ του Βασιλείου
ΠΙΠΕΡΑ Ελευθερία του Βασιλείου
ΠΙΤΣΑ Ιωάννα (Ελένη) του Στυλιανού
ΤΕΛΩΝΙΑΤΟΥ Βασιλική του Φιλίππου
ΧΑΤΖΗΔΟΥΜΑΝΗΣ Γεώργιος του Ιωάννη
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΒΟΓΙΑΤΖΗ Μαρία του Κωνσταντίνου
ΓΑΒΑΛΑ Αφροδίτη του Φοίβου
ΔΡΑΚΟΥΛΗ Μελπομένη (Μένη) του Γρηγορίου
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Χρήστος του Ιγνατίου
ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ Αναστάσιος (Τάσος) του Ιπποκράτους
ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ Γεώργιος του Θεράποντος
ΜΑΡΑΓΚΟΣ Νικόλαος του Ευπραξιάδη
ΜΠΑΛΙΑΚΑ Ελένη του Εμμανουήλ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μιχαήλ του Παναγιώτη
ΠΑΠΑΔΕΛΛΗΣ Παναγιώτης του Γεωργίου
ΠΑΡΙΑΝΟΣ Νικόλαος του Αριστείδη
ΣΕΛΑΧΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Παναγιώτης του Αθανασίου
ΣΩΣΩΝΙΔΗΣ Γεώργιος του Παναγιώτη
ΦΑΦΟΥΤΕΛΛΗ ΑΛΕΠΟΥΔΕΛΛΗ Μυρσίνη (Μύρνα) του Ιωάννη
ΧΑΤΖΗΜΗΤΡΟΥ Αδαμαντία – Μαρία του Χρήστου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Στέφανος του Παναγιώτη
ΒΑΣΙΒΑΓΛΗΣ Νικόλαος του Ευστρατίου
ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου
ΚΑΡΑΒΑΝΕΛΛΗ ΑΛΕΞΙΟΥ Ευτέρπη (Έφη) του Ευστράτιου Βασιλείου
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΥΝΤΡΕΑ Σίλβια του Βλαντιμίρ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΗΘΥΜΝΑΣ

ΛΑΔΑΣ Γαβριήλ του Ανέστη
ΡΑΠΤΗ Βιργινία του Ευστράτιου
ΤΣΑΚΟΥ Μαριάνθη του Δημητρίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΤΡΑΣ

ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ Δημήτριος του Ιωάννη
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ Αντώνιος του Σταύρου
ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ Ραφαήλ του Γεωργίου
ΣΤΡΑΪΧ Στέφφεν (STREICH Steffen) του Λόταρ (Lother)
ΤΣΟΛΑΚΗΣ Παναγιώτης του Περικλή
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γεώργιος του Δημητρίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΤΕΡΙΑΝΟΥ Χρυσούλα του Θεοδώρου
ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ Κωνσταντίνου του Ευστρατίου
ΚΑΝΔΗΛΑΝΑΠΤΗ Ιρένε Φαζίλα του Αμανουλά
ΠΑΠΑΛΙΑΝΟΣ Παναγιώτης του Γεωργίου
ΣΑΝΤΗ Γεωργία του Δημητρίου
ΤΑΞΕΙΔΗΣ Αριστείδης του Μαρίνου
ΦΡΑΓΚΟΣ Νικόλαος του Ευστρατίου
ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Σταμάτιος του Ιωάννη

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι ανά Δημοτική Ενότητα

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Γιακαλής Ευστράτιος, πρ. δημοτικός σύμβουλος, μηχανικός γεωργικών μηχανημάτων

Ευαγγελινός Αλέξανδρος, πρώην Δήμαρχος, συνταξιούχος

Λούκου Ταξιαρχούλα, νοσοκόμα

Τρίκος Κωνσταντίνος,

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΡΕΣΟΥ-ΑΝΤΙΣΣΗΣ

Βασίλα Ρηγούλα, αγρότισσα

Γκόγκα-Σκομβούλη Αθηνά, καθηγήτρια αγγλικών

Ιωσηφέλλης Παναγιώτης, συνταξιούχος οικοδόμος

Καμβούνια Ειρήνη, αγρότισσα

Μαρούλη Ελένη, ιδιωτικός υπάλληλος

Ναλμπάντης Μιχαήλ, συνταξιούχος ναυτικός

Πανταχός Αντώνιος, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

Ρεπάνης Βασίλειος, ξυλουργός

Σαρόγλου Δημήτριος, κτηνοτρόφος, πρώην πρόεδρος κοινότητας Πτερούντας

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Βαξεβάνης Σταύρος, πρόεδρος του σωματείου οικοδόμων Καλλονής

Βουδούρης Βασίλειος, ιδιοκτήτης φροντιστηρίου μέσης εκπαίδευσης

Δουνιά Ευανθία, νοσηλεύτρια

Ζόλκου Απόστολος, αγρότης

Καζαμία Σοφία, νηπιαγωγός

Κακαρώνης Μιχαήλ, οικοδόμος

Κοντού Αναστασία, ελεύθερος επαγγελματίας

Κουτρουπή Ελένη, συνταξιούχος

Λημναίος Μιχαήλ, ψαράς

Μαντατής Σταύρος, αγρότης, πρόεδρος αγροτικού συλλόγου Ανεμώτιας

Περμάχου Ζαφείρω, αρχαιολόγος

Σάββα Ισαβέλλα, συνταξιούχος

Σιβρής Γεώργιος, οικοδόμος

Χατζηπαντελής Μενέλαος, πυροσβέστης

Χονδρός Ηλίας, ελεύθερος επαγγελματίας

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ

Κεληγιάννης Νικόλαος, συνταξιούχος οικοδόμος

Κλιομιδιώτης Θεμιστοκλής, μηχανολόγος μηχανικός

Κράλλη Χρυσάνθη, αγρότισσα

Μαστρανεστάση Νίκη, εργαζόμενη στον επισιτισμό

Φράγγου Ελένη, αγρότισσα

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΘΥΜΝΗΣ

Δούκας Εμμανουήλ, εκπαιδευτικός

Κουτσουκτώνη Γεωργία, αγρότισσα

Χαλικιώτη Φανή, αγρότισσα

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΑΣ

Γιαραμάνη Ζαχαρώ, αγρότισσα, μέλος ΔΣ Πολιτιστικού Συλλόγου Στύψης

Ευσταθίου Γεώργιος, ελεύθερος επαγγελματίας, πρόεδρος της Ένωσης Επαγγελματιών Πέτρας

Μαργαρίτης Χαράλαμπος, τελωνειακός

Μπουδούτσης Παρασκευάς, οδηγός λεωφορείου ΚΤΕΛ

Παρέλη Νίκη, αγρότισσα

Τσαΐρης Κωνσταντίνος, ξυλουργός, μέλος του ΔΣ της Ένωσης Επαγγελματιών Πέτρας

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ

Αλβανός Δούκας, πρώην πρόεδρος Λισβορίου, πρώην πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου, τ. Διευθυντής τμήματος τοπικής αυτοδιοίκησης Περιφέρειας Βορείου Αιγαίου

Αποστολής Αχιλλέας, πρώην δημοτικός σύμβουλος, συνταξιούχος ΔΕΗ

Κακάμπουρας Ευστράτιος, υπάλληλος ΕΛΤΑ, πρώην αντιδήμαρχος Πολιχνίτου

Κρέτσελ Μαρία-Ελίζαμπεθ, καθηγήτρια ξένων γλωσσών

Ξυνορόδου Φωτεινή, ιδιωτικός υπάλληλος

Προκοπίου Τριάδα, ελεύθερος επαγγελματίας

Σαλταμάρας Γεώργιος, λογιστής, πρώην πρόδρος Δημοτικού Συμβουλίου, πρώην μέλος ΔΣ ΤΕΔΚ

Σοφός Γεώργιος, αγρότης, πρώην αντιδήμαρχος Πολιχνίτου

Την Τετάρτη 8 Μαΐου, στις 8:00 το απόγευμα, στο Δημοτικό Θέατρο Καλλονής, θα πραγματοποιηθεί η παρουσίαση του συνδυασμού «Ξεκινάμε» του υποψήφιου Δημάρχου Δυτικής Λέσβου, Νίκου Χήρα.
Μασούτης Προσφερές

Κατά τη διάρκεια της συγκέντρωσης θα παρουσιαστούν το πρόγραμμα του υποψήφιου Δημάρχου, καθώς και οι 46 υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι που στελεχώνουν τον συνδυασμό στις επικείμενες αυτοδιοικητικές εκλογές για την διεκδίκηση του Δήμου της Δυτικής Λέσβου.

1) Εκλογική Περιφέρεια Δημοτικής Ενότητας Αγίας Παρασκευής

1) ΔΕΛΗΔΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

4) ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΤΟΜΥΣ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

2) Εκλογική Περιφέρεια Δημοτικής Ενότητας Ερεσού-Αντίσσης

1) ΑΒΡΑΜΕΛΟΥ ΟΑΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2) ΔΕΛΗΡΟΓΛΟΥ ΑΟΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΖΑΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4) ΚΑΛΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΛΕΑΝΔΡΟΥ

5) ΚΑΤΣΑΜΑΤΣΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

6) ΚΟΒΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

7) ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8) ΚΟΥΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9) ΦΙΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ

3) Εκλογική Περιφέρεια Δημοτικής Ενότητας Καλλονής

1) ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2) ΔΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑΝΟΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

3) ΔΕΡΕΔΙΝΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΖΕΪΜΠΕΚΗ ΑΛΚΙΣΤΗ του ΜΙΧΑΗΛ

5) ΚΑΡΑΟΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΙΒΑΝ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6) ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

7) ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

8) ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

9) ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΒΛΗ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10) ΚΟΥΛΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

11) ΚΟΥΤΣΑΒΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

12) ΜΠΑΡΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13) ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

14) ΤΣΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

15) ΦΑΝΑΡΑΔΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

4) Εκλογική Περιφέρεια Δημοτικής Ενότητας Μανταμάδου

1) ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ

2) ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

3) ΤΣΑΚΥΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

4) ΧΑΣΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5) Εκλογική Περιφέρεια Δημοτικής Ενότητας Μηθύμνης

1) ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2) ΧΑΤΖΗ ΜΙΧΑΗΛ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

3) ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6) Εκλογική Περιφέρεια Δημοτικής Ενότητας Πέτρας

1) ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2) ΓΕΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4) ΜΟΛΒΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΟΥ

5) ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

7) Εκλογική Περιφέρεια Δημοτικής Ενότητας Πολιχνίτου

1) ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2) ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

3) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4) ΚΑΤΡΑΚΑΖΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

6) ΣΤΡΑΤΟΥΛΗ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Σχετικές δημοσιεύσεις

Αφήστε ένα σχόλιο

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.