Τα ψηφοδέλτια της “Λαϊκής Συσπείρωσης” στο Δήμο Λέσβου και στην Περιφέρεια Βορείου Αιγαίου

korakas-periodeiaΔΗΜΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΝΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφια Δήμαρχος Λέσβου

Εκλογική Περιφέρεια Αγίας Παρασκευής

 

          1          ΓΙΑΚΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2          ΚΟΜΝΗΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3          ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ-ΠΑΝΟΥΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αγιάσου

 

        1        ΔΕΛΟΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2        ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3        ΣΚΛΕΠΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Γέρας

 

          1          ΙΑΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΕΡΜΟΛΑΟΥ

2       ΚΑΛΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

3          ΚΑΡΩΜΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

4          ΚΟΤΖΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του  ΙΩΑΝΝΗ

5          ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Ερεσού-Αντίσσης

 

          1          ΔΟΥΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

2          ΚΑΜΠΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3          ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του  ΦΩΤΙΟΥ

4          ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

5          ΠΑΝΤΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6          ΡΕΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΜΙΛΤΙΑΔΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια Ευεργέτουλα

 

          1          ΚΟΥΤΣΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΝΙΚΗΤΑ

2          ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

3          ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4          ΤΣΟΥΛΕ-ΤΣΟΥΛΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια Καλλονής

 

          1          ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΣΤΑΥΡΟΥ

2          ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3          ΚΑΚΑΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ

4          ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5          ΜΑΝΤΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του  ΙΓΝΑΤΙΟΥ

6          ΠΕΡΜΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7          ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Λουτροπόλεως Θερμής

 

1          ΔΕΛΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2          ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3          ΤΑΡΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4          ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Μανταμάδου

 

            1        ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2        ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

3        ΦΡΑΓΓΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Εκλογική Περιφέρεια Μήθυμνας

 

                 1                 ΒΕΜΒΕΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2                 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3                 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης

 

          1          ΑΝΤΩΝΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2          ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3          ΒΕΝΕΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

4          ΒΟΥΛΒΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5          ΓΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

6          ΓΩΓΟΥΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ-ΤΖΑΝΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ

7          ΔΕΛΟΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ

8          ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9          ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

10        ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11        ΚΛΑΔΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

12        ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

13        ΚΟΛΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

14        ΚΟΥΛΑΞΙΖΕΛΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΜΠΕΡΔΟΥΚΑ

15        ΛΥΤΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16        ΜΑΚΡΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17        ΜΠΟΥΣΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

18        ΠΑΤΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

19        ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

20        ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

21        ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

22        ΣΚΟΠΕΛΙΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΥΡΤΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

23        ΣΟΥΛΟΥΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

24        ΣΤΑΘΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

25        ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

26        ΤΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

27        ΤΣΑΓΚΑΡΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ

28        ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Πέτρας

 

          1          ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2          ΚΟΥΛΙΑΔΕΛΛΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του ΙΕΡΟΘΕΟΥ

3          ΜΠΟΥΔΟΥΤΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

4          ΤΣΑΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Πλωμαρίου

 

          1          ΒΟΥΡΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2          ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3          ΠΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4          ΡΑΦΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Πολιχνίτου

 

1          ΓΙΑΝΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2          ΙΑΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

3          ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα Αγίας Παρασκευής

 

1          ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2          ΒΟΥΛΑΔΑΣ  ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3          ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4          ΤΣΟΥΛΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα Αγιάσου

 

          1          ΚΑΜΑΤΣΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2          ΚΑΜΠΙΡΕΛΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3          ΛΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

4          ΜΠΑΓΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ

5          ΣΟΥΣΑΜΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6          ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Δημοτική Κοινότητα Ερεσού

 

          1          ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2          ΖΑΖΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

3          ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

4          ΚΑΡΑΚΟΥΣΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΔΕΛΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

6          ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα Καλλονής

 

          1          ΒΑΞΕΒΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2          ΒΑΞΕΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

3          ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

4          ΜΥΣΤΕΓΝΙΩΤΗ ΝΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5          ΞΕΝΙΤΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6          ΨΑΡΑΔΕΛΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Κεραμίου

 

          1          ΑΡΑΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2          ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3          ΚΟΝΤΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4          ΚΟΝΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ

5          ΝΤΑΒΑΖΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6          ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΤΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Λουτροπόλεως Θερμής

 

          1          ΓΛΕΖΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2          ΕΦΙΕΝΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

3          ΚΟΜΒΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4          ΤΣΙΒΓΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

5          ΧΑΡΑΤΣΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Δημοτική Κοινότητα Λουτρών

 

1          ΓΟΝΙΔΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2          ΚΑΜΝΟΡΟΤΣΗ ΡΑΛΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3          ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

4          ΛΙΓΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

5          ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6          ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δημοτική Κοινότητα Μανταμάδου

 

          1          ΑΨΩΚΑΡΔΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΛΑΚΗ

2          ΓΡΟΣΟΜΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ

3          ΗΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4       ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΦΙΛΙΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5          ΤΖΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

6          ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Μηθύμνης

 

          1          ΓΙΟΥΡΟΥΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

2          ΙΣΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΗΛΙΑ

3          ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4          ΜΠΟΡΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5          ΣΕΡΕΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Μόριας

 

          1          ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2          ΚΟΛΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3          ΜΠΑΡΕΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Κοινότητα Μυτιλήνης

 

          1          ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΛΕΩΚΡΑΤΗ

2          ΒΟΥΛΒΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3          ΓΙΑΝΝΟ ΜΑΡΣΕΛΝΤ του ΜΙΧΑΛ

4          ΚΑΤΗΦΟΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

5          ΚΟΜΝΗΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6          ΠΑΛΟΓΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

7          ΠΑΤΣΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

8          ΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

9          ΣΟΥΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10        ΣΤΑΘΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

11        ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12        ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

 

Δημοτική Κοινότητα Παλαιοκήπου

 

          1          ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2          ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3          ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4          ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5          ΡΟΥΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

6          ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Παμφίλων

 

          1          ΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2          ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3          ΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΣΑΡΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4          ΛΥΚΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5          ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6          ΤΣΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Παππάδου

 

          1          ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2          ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3          ΚΟΚΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4          ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

5          ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

6          ΜΠΑΣΤΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Πέτρας

 

          1          ΓΡΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

2          ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

3          ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

4          ΜΠΟΥΔΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Πλωμαρίου

 

          1          ΑΝΔΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2          ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

3          ΚΑΡΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4          ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΔΟΥΚΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

5          ΡΑΦΤΕΛΗ ΔΑΦΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Πολιχνίτου

 

          1          ΑΧΕΙΜΑΣΤΟΥ ΘΕΩΦΑΝΩ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2          ΙΑΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3          ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΙΩΤΗΣ) του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

4          ΚΑΤΡΑΚΑΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

5          ΚΑΤΣΙΚΑΤΣΟΥ-ΧΑΛΑΚΑΤΕΒΑ ΕΙΡΗΝΗ του  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Σκοπέλου

 

          1          ΑΡΧΟΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

2          ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3          ΓΙΑΣΣΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

4          ΔΕΛΗΜΑΝΩΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

5          ΤΖΑΝΗ  ΕΛΕΝΗ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

6          ΤΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα Ταξιαρχών

 

1          ΑΝΤΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

2          ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3          ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αγίας Μαρίνης

 

1          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ

2          ΝΑΣΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

3          ΠΡΑΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Άγρας

 

          1          ΚΑΚΑΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2          ΚΙΟΒΡΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ

3          ΠΕΡΜΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

4          ΨΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ

Τοπική Κοινότητα Αλυφαντών

 

          1          ΜΟΥΦΛΟΥΖΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2          ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Τοπική Κοινότητα Αμπελικού

 

1          ΕΥΑΓΓΕΛΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ανεμότιας

 

1          ΑΤΣΙΚΠΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2          ΓΙΑΠΙΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ

3          ΚΑΛΥΔΩΝΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4          ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αργέννου

 

          1          ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2          ΚΟΥΤΣΟΥΚΤΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του  ΜΙΧΑΗΛ

 

Τοπική Κοινότητα Αρίσβης

 

          1          ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2          ΚΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3          ΜΑΣΤΡΑΝΕΣΤΑΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4          ΣΑΒΒΑ ΙΣΑΒΕΛΛΑ του ΚΩΣΤΑ

Τοπική Κοινότητα Ασωμάτου

 

           1          ΑΝΔΡΕΙΑΔΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2          ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Τοπική Κοινότητα Αφάλωνος

 

          1          ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

2          ΓΚΙΟΥΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3          ΣΑΒΒΕΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

4          ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Τοπική Κοινότητα Βασιλικών

 

          1          ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2          ΚΑΝΙΑΜΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3          ΚΑΝΙΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

Τοπική Κοινότητα Βρίσας

 

          1          ΓΕΡΑΚΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

2          ΝΤΙΝΕΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3          ΠΑΓΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Δαφίων

 

          1          ΖΟΛΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

2          ΖΟΛΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ

3          ΜΟΛΒΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4          ΧΑΜΑΤΖΟΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ιππείου

 

          1          ΜΥΣΤΕΓΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2          ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

3          ΧΑΤΖΗΜΑΓΚΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Κάπης

 

          1          ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΠΑΝΑΓΗ

2          ΔΑΜΙΓΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3          ΚΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4          ΨΑΡΑΔΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Κάτω Τρίτους

 

          1          ΑΒΡΑΑΜ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2          ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3          ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4          ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κλειούς

 

          1          ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2          ΚΛΩΝΑΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

3          ΚΡΑΛΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4          ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Λάμπου Μύλων

 

           1          ΧΑΤΖΗΧΡΥΣΑΦΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

Τοπική Κοινότητα Λεπετύμνου

 

           1          ΚΡΑΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Λισβορίου

 

          1          ΚΟΥΛΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2          ΧΑΜΑΤΖΟΛΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μεσαγρού

 

          1          ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ

2          ΚΕΚΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3          ΠΡΩΤΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

4          ΨΑΡΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Τοπική Κοινότητα Μεσοτόπου

 

          1          ΒΑΣΙΛΑ ΡΗΓΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2          ΖΟΥΜΠΟΥΝΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

3          ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4          ΣΚΟΜΒΟΥΛΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Τοπική Κοινότητα Μιστεγνών

 

          1          ΒΑΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΡΙΣΘΕΝΟΥΣ

2           ΜΑΝΩΛΙΑ ΤΡΙΑΔΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

3          ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΛΚΑΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Μυχού

 

          1          ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2          ΧΑΤΖΗΒΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Τοπική Κοινότητα Νάπης

 

          1          ΠΑΤΣΙΛΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του  ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ                                                            

 

Τοπική Κοινότητα Νέων Κυδωνιών

 

          1          ΚΟΡΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2          ΤΣΑΓΚΑΡΕΛΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΗ

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρίου

 

          1          ΖΟΡΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2          ΜΑΛΑΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Τοπική Κοινότητα Παναγιούδας

 

          1          ΒΕΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

2          ΛΑΪΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3          ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Παρακοίλων

 

          1          ΑΧΛΙΟΠΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

2          ΠΕΡΜΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

Τοπική Κοινότητα Πελόπης

 

          1          ΜΑΣΤΡΑΝΕΣΤΑΣΗ ΝΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2          ΠΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

3          ΠΑΤΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4          ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Περάματος

 

           1          ΚΟΤΖΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Πηγής

 

          1          ΔΕΛΑΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2          ΣΙΑΜΕΤΗ ΧΡΥΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πλαγιάς

 

          1          ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΓΕΙΡΑΣ) του ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΥ

2          ΒΟΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πλακάδου

 

           1          ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Τοπική Κοινότητα Πτερούντος

 

          1          ΧΑΣΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2          ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Πύργων Θερμής

 

       1          ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΥ-ΖΗΛΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                           

 

Τοπική Κοινότητα Σκαλοχωρίου

 

          1          ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2          ΚΟΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Σταυρού

 

ΧΡΙΣΤΟΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Στύψης

 

          1          ΓΙΑΡΑΜΑΝΗ ΖΑΧΑΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2          ΚΟΥΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3          ΜΑΝΤΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Συκαμινέας

 

          1          ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ

2          ΚΛΙΟΜΙΔΙΩΤΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ (ΝΑΚΗΣ) του ΠΑΤΕΣΤΟΥ

3          ΛΟΚΚΕΝ-ΦΩΤΙΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

4          ΝΑΡΛΙΩΤΗΣ-ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Συκούντος

 

          1          ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ

2          ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3          ΤΣΟΥΛΕ -ΤΣΟΥΛΕΛΛΗ ΠΡΟΚΟΠΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ

Τοπική Κοινότητα Υψηλομετώπου

 

           1          ΚΟΥΛΙΑΔΕΛΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΑΣ του  ΙΕΡΟΘΕΟΥ

Τοπική Κοινότητα Φίλιας

 

          1          ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2          ΚΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3          ΣΙΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Σχετικές δημοσιεύσεις

Αφήστε ένα σχόλιο

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.