ΕΠΙΣΗΜΑ – Όλα τα ονόματα των υποψηφίων του συνδυασμού «Ισχυρό Βόρειο Αιγαίο»του Νάσου Γιακαλή

giakalis-isxiro-voreio-aigaio

Με δελτίο τύπου, που έστειλε στα τοπικά μέσα ενημέρωσης, ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Βορείου Αιγαίου  Νάσος Γιακαλής,  δίνει στη δημοσιότητα τα ονόματα όλων των υποψηφίων Περιφερειακών Συμβούλων του συνδυασμού του «Ισχυρό Βόρειο Αιγαίο» κατά Περιφερειακή Ενότητα, όπως κατατέθηκαν στο πρωτοδικείο Μυτιλήνης, με υποψηφίους Αντιπεριφερειάρχες τους Ηρακλή Βερβέρη, Κωνσταντίνο Γανιάρη και Θεμιστοκλή Παπαθεοφάνους.

 

Α. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΚΑΡΙΑΣ

1. ΠΙΤΤΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Χριστόδουλου

2. ΤΟΥΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θέμελη

3. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

 

Β. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΣΒΟΥ

 

1. ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΑΣΩ) του Γεωργίου

2. ΑΞΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευστρατίου

 

3. ΒΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ

 

4. ΒΕΡΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του Παναγιώτη

 

5. ΒΟΥΝΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικήτα

 

6. ΓΑΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αγγέλου

 

7. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σπυρίδωνος

 

8. ΓΩΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γρηγορίου

 

9. ΔΑΓΡΕ-TZANNH ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

 

10. ΔΗΜΗΡΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου

 

11. ΚΑΜΠΑΝΙ ΝΕΝΤΑ του Μωχάμετ-Αλή-Αλέξανδρος

 

12. ΚΑΝΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του Δημητρίου

 

13. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

 

14. ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Χαραλάμπους

 

15. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

 

16. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

 

17. ΜΑΡΙΓΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γρηγορίου

 

18. ΜΙΧΑΛΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Ευστρατίου

 

19. ΠΑΤΕΡΕΛΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του Ιωάννη

 

20. ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Αναστασίου

 

21. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αργυρίου

 

22. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη

 

23. ΠΡΟΒΕΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιγνατίου

 

24. ΣΟΥΓΙΟΥΛΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Νικολάου

 

25. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στυλιανού

 

26. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Στυλιανού

 

27. ΧΡΙΣΤΟΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ

 

 

Γ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΗΜΝΟΥ

 

1. ΒΑΡΕΛΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Παναγιώτη

 

2. ΚΟΥΜΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου

 

3. ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

 

4. ΣΙΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

 

5. ΤΑΜΒΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Χαραλάμπους

 

 

Δ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΑΜΟΥ

 

1. ΒΑΚΙΡΗ ΜΕΝΗ του Αλεξίου

 

2. ΖΟΓΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αλεξάνδρου

 

3. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Εμμανουήλ

4. ΜΑΝΩΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου

 

5. ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

 

6. ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

 

7. ΣΙΜΙΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου

 

8. ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του Νικολάου

 

9. ΤΣΙΡΙΓΟΥ (ΔΡΑΠΑΝΙΩΤΟΥ) ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Μανουήλ

 

10. ΦΑΛΛΙΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

 

11. AΜΟΥΡΓΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του

Χριστοδούλου

 

 

 

Ε. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΙΟΥ

 

1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Παντελή

 

2. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του Σταματίου

 

3. ΚΑΛΟΥΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Δημητρίου

 

4. ΚΑΣΤΑΝΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του Γεωργίου

 

5. ΚΛΙΣΣΑΣ ΗΛΙΑΣ του Θωμά

 

6. ΚΡΑΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αργυρίου

 

7. ΛΕΟΝΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

 

8. ΜΟΥΝΔΟΥΛΑ ΡΟΔΟΚΛΕΙΑ (ΚΛΑΙΡΗ) του Παντελή

 

9. ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

 

10. ΞΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

 

11. ΠΑΡΘΕΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου

 

12. ΠΙΤΣΙΚΟΥΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Δημητρίου

 

13. ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

 

14. ΣΤΟΥΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγίωτη

 

15. ΤΕΤΤΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ

 

16. ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Κωνσταντίνου

 

17. ΧΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑΝΑ) του Γεωργίου

Σχετικές δημοσιεύσεις

Αφήστε ένα σχόλιο

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.