Όλα τα ονόματα των επιτυχόντων στο Νομό Λέσβου – Πίνακας

panelladikes 2015

Α/Α Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΣΟΣΤΟ
1 ΑΞΙΟΜΑΚΑΡΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 90%
2 ΔΟΥΓΡΑΜΑΤΖΗ ΟΛΓΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 90%
3 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 90%
4 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 90%
5 ΜΑΝΩΛΗ-ΓΕΩΡΓΑΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΦΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 90%
6 ΠΑΛΟΥΤΣΑ ΕΛΣΑ ΓΚΕΡΓΚ ΓΚΥΣΤΕ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 90%
7 ΠΑΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΑΠΦΩ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 90%
8 ΣΚΛΕΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 90%
9 ΨΥΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 90%
10 ΑΓΓΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 90%
11 ΒΛΟΥΤΗΣ ΚΙΜΩΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 90%
12 ΔΡΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΑΛΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 90%
13 ΚΑΝΔΥΛΗ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΤΡΑ – ΣΕΣΙΛΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 90%
14 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 90%
15 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΝΙΚΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ ΣΣΕ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 90%
16 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 90%
17 ΛΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΦΘΟΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 90%
18 ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.) ΑΣΤΕ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 90%
19 ΠΑΥΛΗ ΑΘΗΝΑ – ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 90%
20 ΡΟΥΧΩΤΑ ΜΙΛΕΝΑ – ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΤΡΙΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 90%
21 ΣΥΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 90%
22 ΤΣΑΙΡΗΣ ΚΟΜΝΗΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΒΙΛΕΛΜΙΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 90%
23 ΧΑΛΙΚΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ 90%
24 ΑΓΓΕΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 90%
25 ΑΝΤΟΒΑ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 90%
26 ΓΕΩΜΗΛΑ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 90%
27 ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 90%
28 ΖΗΣΗ ΠΙΠΙΝΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 90%
29 ΗΛΙΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 90%
30 ΚΟΜΒΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 90%
31 ΛΑΓΟΥΤΑΡΗ ΛΥΔΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 90%
32 ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 90%
33 ΠΑΛΑΜΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΣΠΥΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 90%
34 ΒΑΣΙΛΙΚΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
35 ΒΕΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
36 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
37 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
38 ΒΟΥΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
39 ΓΙΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ ΣΣΕ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
40 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΡΙΦΥΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
41 ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
42 ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
43 ΚΑΚΚΑΡΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
44 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
45 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΡΜΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
46 ΚΝΙΚΟΥ ΛΟΥΚΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΞΙΟΠΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
47 ΚΟΚΚΙΝΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
48 ΜΠΟΥΛΜΠΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
49 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
50 ΜΠΡΑΚΟΥΛΑ ΤΖΕΝΣΙΛΑ ΣΩΤΗΡ ΜΙΡΕΛΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
51 ΝΤΕΡΒΙΣΗ ΝΤΕΝΑΛΝΤΑ ΛΟΥΑΝ ΓΙΩΛΑΝΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
52 ΠΕΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
53 ΠΟΥΛΑΚΗ ΘΕΜΙΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
54 ΤΖΗΜΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
55 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
56 ΦΑΝΑΡΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ-ΑΞΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
57 ΧΑΡΑΤΣΙΑΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 90%
58 ΒΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 90%
59 ΒΑΜΒΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 90%
60 ΓΛΗΝΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 90%
61 ΖΕΪΜΠΕΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) – ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 90%
62 ΚΕΛΑΪΔΙΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΡΟΖΑΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 90%
63 ΛΟΥΚΗ ΙΩΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΩΣΑΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 90%
64 ΠΙΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 90%
65 ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΦΑΝΙ – ΕΛΙΣΑΜΠΕΘ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 90%
66 ΒΑΛΗΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 90%
67 ΓΕΡΑΚΕΛΛΗΣ ΕΛΙΑΣ-ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΖΑΜΠΕΤ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 90%
68 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 90%
69 ΓΙΑΝΝΑΡΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΕΝΕΤΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 90%
70 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 90%
71 ΚΟΥΡΟΥΒΑΚΑΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΣΕΣΑΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 90%
72 ΜΟΙΡΑΣΓΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 90%
73 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ ΣΣΕ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 90%
74 ΣΤΑΜΟΓΙΩΡΓΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΦΩΤΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 90%
75 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΟΛΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 90%
76 ΤΣΟΥΚΑΛΟΧΩΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΤΑΞΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 90%
77 ΧΑΤΖΗΚΟΜΝΗΝΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 90%
78 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 90%
79 ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 90%
80 ΓΑΝΩΣΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 90%
81 ΓΙΑΜΟΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΔΟΥΚΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 90%
82 ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 90%
83 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΘΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 90%
84 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 90%
85 ΚΑΛΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 90%
86 ΚΑΤΣΙΓΙΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΘΟΥΣΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 90%
87 ΛΟΥΠΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 90%
88 ΜΑΜΑΚΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΜΙΧΑΗΛ ΝΤΟΡΙΣ ΜΑΙΡΗ ΡΟΖΕΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 90%
89 ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 90%
90 ΤΥΡΟΠΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΑΓΙΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 90%
91 ΒΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΕΝΕΤΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
92 ΒΑΖΛΑ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΜΥΡΣΙΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΛΚΙΣΤΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
93 ΒΑΖΛΑΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΓΥΡΩ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΡΑΣΜΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
94 ΒΟΥΡΝΙΤΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΡΑΣΜΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
95 ΚΑΛΔΗ ΕΛΕΝΗ ΒΛΑΣΙΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
96 ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
97 ΚΑΡΑΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
98 ΚΙΝΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
99 ΜΙΧΑΛΑΚΕΛΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΕΡΜΟΛΑΟΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
100 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΡΙΦΥΛΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
101 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
102 ΜΠΑΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
103 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
104 ΠΕΝΤΑΡΑ ΑΘΗΝΑ ΦΩΤΙΟΣ ΖΩΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
105 ΣΠΥΡΕΛΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
106 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
107 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΒΛΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
108 ΧΟΧΤΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
109 ΨΩΜΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 90%
110 ΑΙΝΙΖΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
111 ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΝΕΖΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
112 ΒΕΡΒΕΡΕΛΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
113 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
114 ΒΟΣΔΟΓΑΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
115 ΓΡΗΓΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
116 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
117 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
118 ΙΜΠΡΟ ΒΑΝΕΣΑ ΝΤΙΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
119 ΚΑΠΝΟΥΛΑ ΜΕΡΟΠΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
120 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
121 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
122 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΝΙΚΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
123 ΜΑΘΡΑΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
124 ΜΑΙΝΕΜΕΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΜΙΧΑΕΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
125 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΜΕΡΟΠΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
126 ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
127 ΜΠΟΪΝΤΕΝΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΑΜΕΡΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΙΟΥΓΚΟ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
128 ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΕΡΟΠΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
129 ΠΑΜΠΟΥΡΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
130 ΣΑΡΑΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
131 ΣΑΡΑΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
132 ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΛΓΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
133 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
134 ΤΙΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΥΤΕΡΠΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
135 ΤΣΙΡΕΠΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
136 ΧΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΟΚΛΕΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
137 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΡΧΙΜΙΔΗΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
138 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ ΜΑΙΡΗ ΕΚΤΩΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΡΟΠΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
139 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΕΡΡΕΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΓΕΛΙΝ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
140 ΒΕΜΒΕΤΣΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 90%
141 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ ΣΜΥ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 90%
142 ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗ ΙΟΥΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΝΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 90%
143 ΚΑΜΒΥΣΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 90%
144 ΚΛΩΝΑΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 90%
145 ΚΟΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 90%
146 ΚΟΥΜΠΑΣΑΡΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 90%
147 ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΓΛΩΤΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 90%
148 ΚΡΑΛΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 90%
149 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 90%
150 ΠΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 90%
151 ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 90%
152 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΟΘΕΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
153 ΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΛΛΗΑΝΘΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
154 ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
155 ΑΟΥΑΝΤ ΑΛΙΑ ΝΙΖΑΡ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
156 ΑΡΑΠΗ ΑΝΤΖΕΛΑ ΥΛΛΙ ΚΟΖΕΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
157 ΒΑΚΙΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
158 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
159 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
160 ΔΕΛΗΟΓΛΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΧΑΡΩ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
161 ΔΕΛΗΣ ΑΛΦΟΝΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
162 ΔΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
163 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
164 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
165 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
166 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
167 ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
168 ΚΑΤΖΟΥΡΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΡΜΟΛΑΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
169 ΚΟΝΤΕΛΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
170 ΚΟΤΣΙ ΑΡΤΕΜΙΣΑ ΛΟΥΛΖΙΜ ΜΙΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
171 ΚΟΤΣΟΡΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
172 ΚΟΥΡΟΥΓΕΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
173 ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΛΟΥΤΣΙΑ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
174 ΛΑΜΠΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ ΣΜΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
175 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
176 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΕΛΙΝΑ ΦΩΤΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
177 ΣΑΚΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
178 ΣΑΛΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
179 ΣΙΜΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
180 ΣΠΑΝΟΥ ΜΕΛΑΝΘΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
181 ΣΤΑΡΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
182 ΣΤΟΪΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
183 ΤΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
184 ΤΣΑΚΠΙΝΕΛΛΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
185 ΤΣΑΚΥΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
186 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
187 ΧΑΣΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΛΒΥΡΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
188 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
189 ΧΑΧΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
190 ΧΙΩΤΕΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΘΑΛΕΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
191 ΨΑΡΑΔΕΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΕΛΑΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
192 ΑΪΒΑΛΙΩΤΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
193 ΑΛΑΜΑΝΕΛΛΗ-ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
194 ΑΝΔΡΕΟΥ ΦΩΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
195 ΑΧΑΜΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΡΑΣΜΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
196 ΒΑΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
197 ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
198 ΔΑΛΑΚΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
199 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
200 ΚΑΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
201 ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΥΡΣΙΝΗ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
202 ΚΟΥΜΡΙΓΙΑ ΡΑΜΑΖΑΝ ΜΟΥΡΑΤ ΛΙΝΤΙΤΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
203 ΚΟΥΡΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
204 ΚΡΙΚΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
205 ΛΑΛΕΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΩΚΙΩΝ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
206 ΛΑΛΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΚΙΩΝ ΑΝΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
207 ΛΕΝΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
208 ΛΕΝΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
209 ΛΙΑΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
210 ΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
211 ΜΑΚΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΛΑΓΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
212 ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
213 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
214 ΜΠΟΥΓΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΑΝΑΗ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
215 ΜΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
216 ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
217 ΝΤΟΝΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΞΙΜ ΜΙΜΟΖΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
218 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΙΤΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
219 ΠΑΠΑΧΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ-ΑΡΙΑΔΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
220 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΕΡΟΠΗ-ΚΛΕΙΩ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
221 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΝΕΑΡΧΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΘΙΠΠΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
222 ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
223 ΣΟΥΣΑΜΛΗ ΕΡΙΦΥΛΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
224 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ-ΤΖΙΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
225 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΞΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
226 ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
227 ΤΙΤΙΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΝΥΜΦΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
228 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
229 ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΠΑΣΚΑΛ-ΝΙΚΟΛ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
230 ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΠΕΡΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΛΑΓΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
231 ΑΞΙΟΜΑΚΑΡΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΛΩΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
232 ΑΣΩΜΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΤΕΡΠΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
233 ΒΙΕΝΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
234 ΒΟΡΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
235 ΓΚΙΑΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΝΤΗΜΙΤΕΡ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
236 ΓΚΟΥΤΣΗ ΗΛΙΑΝΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΛΛΟΥ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
237 ΔΕΛΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
238 ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
239 ΚΑΝΕΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
240 ΚΟΥΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
241 ΚΡΗΤΙΚΟΓΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
242 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΩ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
243 ΛΕΒΕΝΤΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
244 ΛΕΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
245 ΜΠΕΜΠΕΔΕΛΛΗ ΡΑΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
246 ΜΠΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ – ΙΣΜΗΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
247 ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
248 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
249 ΤΑΤΑΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
250 ΦΩΤΙΑΔΗ – ΜΟΥΖΑΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
251 ΧΑΛΚΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
252 ΑΛΒΑΝΟΥ ΡΑΛΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
253 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
254 ΒΑΜΒΑΔΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
255 ΒΑΣΙΛΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
256 ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
257 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
258 ΒΟΥΛΜΕΣ ΕΦΡΑΙΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
259 ΒΡΟΥΛΙΩΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ ΣΣΕ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
260 ΔΟΥΜΟΥΖΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
261 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΛΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
262 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
263 ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΜΥΡΣΙΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
264 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΖΑΦΕΙΡΩ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
265 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΣΑΜΙΟΥ ΡΑΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΜΑΝΘΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
266 ΚΛΕΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
267 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΛΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
268 ΚΥΡΒΟΥΓΙΟΥΚΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
269 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΝΑΤΟΛ ΜΙΧΑΗΛ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
270 ΛΑΜΠΟΥΣΗ ΑΝΘΗ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
271 ΛΑΦΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΩΙΤΣΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
272 ΜΑΝΩΛΑΚΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΥΡΣΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
273 ΜΑΤΑΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
274 ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΥΡΣΙΝΗ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
275 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
276 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
277 ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
278 ΞΥΠΤΕΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
279 ΞΥΠΤΕΡΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
280 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
281 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
282 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΟΥΚΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
283 ΠΟΔΗΜΑΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
284 ΡΟΥΚΟΥΝΙΩΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
285 ΡΟΥΣΕΛΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
286 ΣΒΩΡΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
287 ΣΙΜΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
288 ΣΙΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
289 ΣΟΥΒΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΕΛΑ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
290 ΣΤΥΨΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
291 ΤΟΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
292 ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΒΥΡΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
293 ΧΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
294 ΨΥΡΟΥΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
295 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
296 ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
297 ΒΑΛΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
298 ΒΑΡΙΑΜΗ ΜΥΡΤΩ – ΜΑΡΙΝΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΣΗΜΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
299 ΒΑΣΙΛΑΡΟΣ ΕΡΜΟΛΑΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
300 ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΑΙΜΙΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
301 ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΟΛΓΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
302 ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
303 ΓΙΟΥΣΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
304 ΓΙΟΥΣΜΑ ΘΕΡΑΠΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
305 ΓΛΙΓΛΗ – ΔΟΥΚΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
306 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
307 ΖΙΩΓΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΛΟΥΚΙΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
308 ΘΕΡΜΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ ΣΣΕ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
309 ΙΑΚΩΒΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
310 ΙΑΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΡΑΦΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
311 ΚΑΚΑΒΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΘΗ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
312 ΚΑΝΔΗΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
313 ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΕΛΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
314 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
315 ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ) ΠΥΡΟΣΒ ΑΚΑΔ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
316 ΚΟΒΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΡΑΠΩΝ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
317 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
318 ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
319 ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΤΙΟΣ ΦΛΟΥΤΟΥΡΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
320 ΛΑΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΛΛΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
321 ΛΑΔΙΕΛΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
322 ΛΑΜΠΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
323 ΜΑΚΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
324 ΜΑΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ ΣΣΕ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
325 ΜΙΧΑΛΑΚΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
326 ΜΟΥΖΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΙΡΗ – ΑΝΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
327 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
328 ΜΥΛΟΠΤΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
329 ΜΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
330 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
331 ΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
332 ΠΑΠΑΛΥΣΑΝΔΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
333 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΛΟΥΤΙΝΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
334 ΠΡΙΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
335 ΡΟΒΟΣ ΟΡΦΕΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
336 ΣΑΚΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
337 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
338 ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΕΤΑΞΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
339 ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
340 ΤΣΑΚΗΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
341 ΤΣΑΚΗΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
342 ΤΣΙΜΑΡΑΣ ΟΜΗΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
343 ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
344 ΤΣΟΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
345 ΧΑΤΖΑΡΑ ΚΟΥΖΗΝΙΑ – ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
346 ΧΑΤΖΗΚΥΡΚΟΥ ΕΛΕΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
347 ΧΛΙΑΤΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
348 ΧΡΙΣΤΟΦΕΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
349 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
350 ΧΤΕΝΕΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΑΝΑΗ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
351 ΑΘΗΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΕΣΠ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
352 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΡΑΦΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΕΣΠ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
353 ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΕΣΠ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
354 ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ ΕΣΠ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
355 ΔΑΛΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ ΑΓΡΑΣ 90%
356 ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ – ΓΥΜΝΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ ΑΓΡΑΣ 90%
357 ΚΟΚΚΙΝΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ ΑΓΡΑΣ 90%
358 ΜΑΛΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ ΑΓΡΑΣ 90%
359 ΜΑΛΗΔΕΛΛΗ ΒΑΪΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ ΑΓΡΑΣ 90%
360 ΜΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΙΧΑΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ ΑΓΡΑΣ 90%
361 ΝΟΙΚΟΚΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ ΑΓΡΑΣ 90%
362 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ ΑΓΡΑΣ 90%
363 ΤΑΣΤΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ ΑΓΡΑΣ 90%
364 ΤΡΥΓΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ ΑΓΡΑΣ 90%
365 ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
366 ΓΡΙΒΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΝΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
367 ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
368 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
369 ΙΑΤΡΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΔΟΞΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
370 ΚΑΜΝΟΡΟΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
371 ΚΟΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
372 ΤΑΤΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
373 ΜΑΓΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ ΓΕΛ ΑΓΙΑΣΟΥ 10%
374 ΖΗΤΙΑΝΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΛΑΝΤΙΑΝΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 10%
375 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 10%
376 ΨΩΜΑ ΑΤΣΙΔΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 10%
377 ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΠΑΤΕΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΓΕΛ ΙΠΠΕΙΟΥ 10%
378 ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΟΡΦΟΥΛΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 10%
379 ΒΕΡΒΕΡΗ ΝΙΚΟΛΕΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 10%
380 ΖΕΡΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 10%
381 ΚΑΤΡΑΚΑΖΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 10%
382 ΒΟΥΛΑΛΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 10%
383 ΚΑΜΠΑΝΗ ΓΙΑΣΕΜΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 10%
384 ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 10%
385 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 10%
386 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΓΕΡΑΣ 10%
387 ΦΑΡΔΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 10%
388 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΛ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 10%
389 ΜΑΚΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
390 ΤΑΠΑΝΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΙΚΤΩΡ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
391 ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 4ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
392 ΒΟΥΚΑΛΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
393 ΣΚΑΝΔΑΛΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
394 ΧΑΛΒΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
395 ΚΟΥΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
396 ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
397 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
398 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΥΨΩ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
399 ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
400 ΚΟΧΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
401 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
402 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
403 ΚΑΜΑΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
404 ΚΑΡΑΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΥΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
405 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
406 ΝΤΡΕΤΣΑ ΓΚΡΙΣΕΛΝΤΑ ΠΑΣΚ ΜΑΡΤΕ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
407 ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΙΦΥΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
408 ΚΑΝΔΥΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
409 ΜΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
410 ΜΥΡΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΤΕΡΠΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
411 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ ΣΣΕ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
412 ΣΚΟΥΦΑΤΟΓΛΟΥ ΕΛΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 5ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%

Α/Α Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΣΟΣΤΟ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
2 ΒΕΑΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
3 ΒΕΡΒΕΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
4 ΚΟΥΤΟΥΞΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
5 ΠΡΙΦΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ 1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
6 ΡΑΛΛΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ 1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
7 ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
8 ΖΑΦΕΙΡΕΛΛΗ ΣΟΦΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
9 ΤΖΕΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
10 ΑΔΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
11 ΒΕΝΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
12 ΒΕΡΒΕΡΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
13 ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
14 ΓΟΝΙΔΕΛΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΚΙΝΔΥΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
15 ΔΑΡΔΑΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
16 ΔΕΚΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
17 ΔΟΥΔΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
18 ΔΟΥΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ – ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
19 ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
20 ΖΑΡΑΔΟΥΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
21 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ ΣΜΥ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
22 ΚΑΝΤΑΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
23 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
24 ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
25 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
26 ΜΗΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
27 ΜΗΛΙΩΝΗ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
28 ΜΙΡΑΚΑ ΕΥΗ ΑΛΕΚΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
29 ΜΟΚΑΝΟΥ ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
30 ΜΠΑΛΛΙΟΥ ΑΡΜΕΝΙΤΑ ΝΤΑΣΝΟΡ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
31 ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
32 ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
33 ΞΥΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
34 ΠΑΖΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
35 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
36 ΠΑΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
37 ΠΡΙΦΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
38 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
39 ΤΖΑΝΕΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
40 ΤΟΚΑΤΛΙΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΣΟΥΤ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
41 ΧΑΛΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
42 ΧΥΣΑ ΑΝΤΖΕΛΑ ΑΡΝΤΙΑΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
43 ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
44 ΚΟΝΣΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
45 ΜΠΑΡΔΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
46 ΜΠΕΡΤΕΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
47 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΞΕΝΙΑ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
48 ΠΙΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΣΙΔΩΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
49 ΣΤΑΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
50 ΤΖΟΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΙΩΑΚΕΙΜ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
51 ΤΡΥΓΩΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
52 ΧΑΡΙΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
53 ΧΛΙΑΤΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 90%
54 ΒΑΛΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΕΣΠ. ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
55 ΒΑΛΕΛΗ ΝΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΕΣΠ. ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
56 ΒΟΥΡΛΗ ΑΝΤΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΕΣΠ. ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
57 ΕΓΓΛΕΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ ΕΣΠ. ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
58 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΕΣΠ. ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
59 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΕΣΠ. ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
60 ΣΙΝΑΝΑΪ ΕΛΙΝΤΙΟΝ ΑΡΣΙΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΕΣΠ. ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
61 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ ΕΣΠ. ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 90%
62 ΜΙΧΑΛΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΑΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 90%
63 ΤΟΠΑΛΛΙ ΑΛΕΑΝΤΡΙ ΣΕΜΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΕΠΑΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 90%
64 ΜΠΙΣΜΠΙΚΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΕΠΑΛ ΓΕΡΑΣ 90%
65 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
66 ΚΕΛΕΜΠΕΛΗ ΝΤΟΪΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
67 ΣΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
68 ΤΑΜΒΑΚΕΛΛΗ ΤΑΤΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10%
69 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 10%
70 ΜΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΕΠΑΛ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 10%

Σχετικές δημοσιεύσεις

Αφήστε ένα σχόλιο

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.