Με επιτυχία πραγματοποιήθηκαν «2ος ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ και «ΑΡΙΣΒΕΙΑ 2015»

segas-kalonis-11

Με Οργανωτική  επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 10 Μαΐου 2015  η διοργάνωση του   «2ου ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 23,1 χλμ. Ανδρών-Γυναικών»  και Αγώνων  Δρόμου σε Δημόσια Οδό με την επωνυμία «ΑΡΙΣΒΕΙΑ 2015».

Τους αγώνες διοργάνωσαν   η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Λέσβου και ο ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ  με την υποστήριξη της Περιφέρειας Βορείου Αιγαίου και του ΝΠΔΔ Τομέα Παιδείας Πολιτισμού και Αθλητισμού του Δήμου Λέσβου.

 Αγωνίστηκαν γύρω στους 210 αθλητές-τριες από όλη τη Λέσβο μαζικά αλλά και κάποιοι ταξίδεψαν γι΄ αυτό το λόγο στο νησί της Λέσβου.

Ιδιαίτερα μεγάλη συμμετοχή είχαν οι μικρές κατηγορίες των Παμπαίδων-Παγκορασίδων Β΄.

΄Ολες οι εκκινήσεις και οι τερματισμοί των αθλητών-τριών όλων των κατηγοριών έγιναν στην κεντρική Πλατεία Καλλονής, που ήταν γεμάτη από κόσμο που χειροκροτούσε και ενθάρρυνε τις προσπάθειες των συμμετεχόντων.

 Οι διαδρομές των αγωνισμάτων είχαν  κυκλική μορφή και διεξήχθησαν σε δημόσιους δρόμους στην ευρύτερη περιοχή του λεκανοπεδίου της Καλλονής.

Επικράτησε μεγάλος  ενθουσιασμός και χαμόγελα από μικρούς και μεγάλους   για αυτή την όμορφη  διοργάνωση που για δεύτερη φορά πραγματοποιήθηκε στο κέντρο της πόλης και στους δρόμους της Καλλονής.

segas-kalonis-12

 Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Λέσβου ευχαριστεί όλους όσους συνεργάστηκαν και συνέβαλλαν στην επιτυχία της διοργάνωσης.

Ιδιαίτερα ευχαριστεί τα Αστυνομικά τμήματα Αγίας Παρασκευής και Καλλονής για την συνεργασία τους και τα επιτυχή μέτρα τροχαίας που έλαβαν  στους δημόσιους δρόμους της πόλης κατά την διάρκεια των αγώνων.  Επίσης    τους εθελοντές πολίτες της Καλλονής και  τον Σύνδεσμο Κριτών Κλασικού Αθλητισμού Λέσβου. Τέλος συγχαίρει τον  πρόεδρο και τα μέλη του Δ.Σ. του ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ που συνέβαλλαν τα μέγιστα για την προετοιμασία και την επιτυχία της διοργάνωσης.

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Α΄  23,1 ΧΙΛ.
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΧΜΑΊΝΤΟΥΧ ΧΟΥΣΕΊΝ 1987 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 1.41.28
2 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 1.47.45
3 ΡΑΧΜΑΝΤΙ ΑΜΙΝΤ 1992 1.56.28
4 ΑΡΜΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1988 1.59.50
5 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2.03.31
6 ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1987 2.04.39
7 ΚΟΣΜΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1987 2.12.12
8 ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1990 2.12.44
9 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 2.32.46
10 ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1988 2.33.10
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Β΄  23,1 ΧΙΛ.
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 1.41.40
2 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1983 1.43.47
3 ΔΗΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1977 1.47.57
4 ΙΝΤΖΙΡΤΖΗΣ ΙΓΝΑΤΗΣ 1978 1.48.56
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 1.51.01
6 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1982 1.53.06
7 ΒΑΡΤΑΛΑΜΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1972 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 1.55.37
8 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1985 1.56.38
9 ΙΝΤΖΙΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1972 1.59.11
10 ΚΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1973 2.00.35
11 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 1982 2.02.14
12 ΦΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1978 ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2.02.50
13 ΓΑΒΡΙΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1985 2.04.34
14 ΚΟΝΤΟΝΙΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1980 2.12.21
15 ΡΟΥΣΟΥΝΕΛΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 1984 2.12.27
16 ΚΟΥΝΙΑΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1983 2.12.51
17 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1984 2.14.55
18 ΚΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 2.16.25
19 ΚΑΜΑΡΙΤΣΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1978 2.16.47
20 ΔΗΜΤΣΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1977 2.20.51
21 ΚΩΣΤΑΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1980 2.24.45
22 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 2.25.44
23 ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 2.29.35
24 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1978 2.36.43
25 ΔΕΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 2.42.02
26 MORIC HEINE 1975 2.55.05
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Γ΄  23,1 ΧΙΛ.
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1970 1.35.30
2 ΜΟΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 Σ.ΔΡ.ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.51.04
3 ΛΕΥΤΕΡΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1970 1.53.11
4 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 1967 1.59.12
5 ΜΟΥΦΛΟΥΖΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1958 2.00.00
6 ΛΕΟΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1957 2.02.10
7 ΔΑΜΝΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1964 2.02.51
8 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1962 ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ 2.04.52
9 ΠΑΣΧΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1958 2.06.43
10 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1969 2.10.01
11 ΖΟΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1957 2.13.06
12 ΧΟΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1966 2.14.23
13 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1965 2.23.40
14 MOLOC MARTIN 1962 2.23.59
15 ΚΟΥΔΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 2.31.35
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΄  23,1 ΧΙΛ.
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1982 1.54.49
2 ΣΥΡΙΑΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1967 2.10.00
3 ΜΠΑΛΛΙΑΚΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 1982 2.12.50
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 5000μ ΑΝΔΡΩΝ Α΄
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΕΡΖΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1992 22.48.1
2 ΚΑΤΕΡΙΝΕΛΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 30.01.4
3 ΠΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 30.29.2
4 ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 1992 31.35.6
5 ΚΑΛΑΡΕΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 32.41.1
6 ΣΕΛΑΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 33.25.0
7 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1994 34.29.1
8 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1996 41.03.9
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 5000μ ΑΝΔΡΩΝ Β΄
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 21.32
2 ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑΣ 1986 24.58
3 ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1981 ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝ. ΚΡΗΤΗΣ 25.18
4 ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1981 27.00
5 ΠΕΤΡΙΤΖΙΚΛΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 1989 27.59
6 ΚΟΥΤΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1989 28.27
7 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 30.20
8 ΝΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 1984 34.41
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 5000μ ΑΝΔΡΩΝ Γ΄
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΕΛΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1977 22.18
2 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 24.58
3 ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 25.56
4 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1970 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 28.47
5 ΦΩΝΙΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1980 30.11
6 ΦΑΜΠΙΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1967 31.05
7 ΑΤΣΙΚΜΠΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1975 33.12
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 33.23
9 ΒΑΡΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1980 33.48
10 ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1978 35.08
11 ΚΕΦΑΛΣ ΠΑΥΛΟΣ 1954 36.06
12 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 40.42
13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1974 41.02
14 ΒΑΒΑΛΕΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1975 41.04
15 ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΝΑΣΟΣ 1979 43.55
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 5000μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΑΛΑΤΟΥΛΑ ΑΝΝΑ 1977 28.27
2 ΔΕΛΟΓΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1969 32.06
3 ΜΠΙΖΟΥ ΦΕΖΑ 1984 32.13
4 ΓΙΑΝΝΙΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1985 33.40
5 ΒΑΛΤΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1975 35.38
6 ΠΟΝΗΡΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 1989 36.04
7 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΒΙΛΕΛΜΙΝΗ 1978 36.26
8 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΛΗ 1968 36.24
9 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1980 37.03
10 ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1984 40.11
11 ΠΕΤΡΙΤΖΙΚΛΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ 1995 41.04
12 ΜΠΟΜΠΟΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 1976 44.44
13 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 1999 45.40
14 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1984 50.25
15 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΣΤΕΛΛΑ 1979 50.27
16 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1985 50.29
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 2500 μ ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ ΙΩ 1998 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 10.29.3
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2001 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
2 ΖΓΟΥΡΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2001 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ
3 ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
4 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2000
5 ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002
6 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ 2003
7 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΗΛΙΟΣΤΑΛΑΚΤΗ 2001
2 ΒΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2000
5 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002
6 ΒΟΣΔΟΓΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000
7 ΠΑΤΣΗ ΦΡΟΣΩ 2002
8 ΚΑΡΑΚΛΑ ΜΑΡΙΝΑ 2000
9 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000
10 ΚΙΝΙΚΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2002
11 ΜΟΛΒΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2000
12 ΛΟΥΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000
13 ΠΡΑΓΚΑΣΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2000
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1000μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005
2 ΜΠΙΤΑΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004
4 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ
5 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004
6 ΑΨΟΚΑΡΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005
7 ΒΑΜΒΟΥΚΛΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2003 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ
8 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005
9 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004
10 ΒΑΛΙΟΝΤΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 2006
11 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΙΚΑΡΟΣ 2005
12 ΤΖΙΜΗΣ ΟΜΗΡΟΣ 2005
13 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003
14 ΖΑΧΑΡΟΒ ΝΙΚΗΤΑΣ 2004 ΑΕΛΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ
15 ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006
16 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004
17 ΣΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005
18 ΓΩΓΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2005
19 ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2006
20 ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004
21 ΑΤΣΙΚΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005
22 ΤΖΟΓΚΟΥ ΜΑΡΣΕΛΙΝΟ 2006
23 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006
24 ΑΤΣΙΚΜΠΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005
25 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004
26 ΤΡΑΓΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006
27 ΠΑΝΤΕΜΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2006
28 ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005
29 ΒΑΜΒΟΥΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006
30 ΤΡΑΓΕΛΛΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 2006
31 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2006
32 ΒΑΛΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:                              1000μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΑΨΟΚΑΡΔΟΥ ΣΤΕΛΑ 2004
2 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004
3 ΝΙΚΟΛΑΡΙ ΑΝΙΤΑ 2003 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
4 ΒΟΥΤΗΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
5 ΓΟΝΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003
6 ΝΤΡΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 2005
7 ΨΥΧΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003
8 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004
9 ΚΑΖΑΜΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004
10 ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ 2004
11 ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004
12 ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΥ ΦΑΙΗ 2005
13 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΘΕΑΝΩ 2006
14 ΠΑΝΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2004
15 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2008
16 ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΛΑ 2006
17 ΤΡΑΓΚΩΤΗ ΕΡΡΙΚΑ 2003
18 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΙΝΝΑ 2005
19 ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003
20 ΤΣΑΚΥΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2003
21 ΚΑΛΑΓΑΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ 2005
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:  10.000  μ     ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΒΑΔΙΣΜΑΤΟΣ    ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΠΕΤΡΙΤΖΙΚΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1982
2 ΒΑΜΒΟΥΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1945
3 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1951 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ
4 ΒΑΒΛΑΔΕΛΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1968
5 ΦΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1971
6 ΣΚΙΑΔΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1940
7 ΚΕΛΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1947
ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1961 ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 10.000 μ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΒΑΔΙΣΜΑΤΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΓΚΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1974
2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ ΕΛΕΝΗ 1991
3 ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1981
4 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1991
5 ΔΑΝΔΟΥΛΗ ΟΛΓΑ 1972
6 ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1960
7 ΜΑΡΙΟΛΑ ΜΕΛΙΝΑ 1960
8 ΣΑΒΒΙΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1976
9 ΚΑΚΑΡΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 1967
10 ΤΕUDE VAN REES 1956
11 TINEKE DE ROOS 1952
12 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1960
13 ΚΕΛΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1961
14 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1953
15 ΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1954
16 ΜΑΣΣΑΝΤ ΛΙΤΣΑ 1969
17 ΜΑΡΜΑΡΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ 1994
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 2000μ  “ΔΡΟΜΟΣ ΜΗΤΕΡΑΣ”
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΜΠΑΛΙΑΚΑ ΖΕΤΑ 1981
2 ΓΙΟΥΒΑΝΗ ΗΛΙΑΝΑ 1978
3 ΜΟΥΤΑΦΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 1976
4 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΒΕΝΕΤΙΑ 1978
5 ΒΑΓΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1961
6 ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1979
7 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1984
8 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1986
9 ΣΤΥΛΙΑΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 1974
10 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1982

Σχετικές δημοσιεύσεις

Αφήστε ένα σχόλιο

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.